Jest, nareszcie koniec semestru, egzaminy napisane, zdane, nawet bardzo dobrze i teraz rozpoczynam 3 - miesięczne wakacje. Teraz chcę jak najszybciej skończyć martwą naturę, aby móc w końcu zrealizować moje xxx plany.
Dzisiaj pokażę zakładkę do książki dla Julka z bohaterami jednej sympatycznej bajki Sara i kaczorek.
Lecę odrabiać zaległości
POZDRAWIAM SERDECZNIE
**********************************************
Zapraszam do wzięcia udziału w: HAFCIARSKIE WYZNANIA












